وکیل طلاق در کرج؛ طلاق یک طرفه و توافقی بهترین وکیل طلاق توافقی و فوری در کرج

وکیل طلاق توافقی در کرج، مسلط بر قوانین

مشاوره با بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج، زمانی زن و شوهر برای طلاق توافق دارند، دیگر دلیلی ندارد درگیر و دار دادگاه زمان بگذارند، در این مرحله کافی است بر روی مسائلی مانند: نفقه؛ حضانت؛ مهریه و استرداد جهیزیه به توافق برسند. جهت مشاوره تخصص همین الان با ما تماس بگیرید.

وکیل طلاق توافقی در کرج

در صورتی که شما قصد ندارید تا در جلسات طلاق توافقی شرکت کنید، میتوانید با وکیل طلاق توافقی کرج تماس بگیرید تا ایشان به جای شما در جلسات مورد نیاز حاضر شود. نکته مهم این است که وکیل مورد نظر باید تخصص کافی در امور خانواده داشته باشد وگرنه فرایند طلاق توافقی میتواند زمان‌بر شود.

وکیل طلاق توافقی در کرج
وکیل طلاق توافقی در کرج

جهت همکاری با وکیل طلاق توافقی متخصص در کرج، با ما تماس بگیرید.

وکیل طلاق توافقی چه کمکی میکند؟

در طلاق توافقی، در اصل موضوع که بین زن و شوهر توافق بر جدایی صورت گرفته است چالشی وجود ندارد و قانون به تصمیم زوجین احترام می‌گذارد. اما مسائلی وجود دارد که باید تعیین تکلیف شوند که مهم‌ترین آنها عبارتند از:

  • مهریه زن (بخشیده شود یا پرداخت شود)
  • نفقه ایام زوجیت
  • اجرت المثل زن
  • نفقه فرزندان (در صورتی که فرزندی وجود داشته باشد)
  • استرداد جهیزیه به خانم
  • تنصیف دارایی فعلی

این موارد از نظر قانون باید تعیین تکلیف شوند تا در نهایت صیغه طلاق جاری گردد.

در تمامی موارد فوق، وکیل طلاق توافقی کرج با ارائه مشاوره های تخصصی، بهترین راه کارها را جهت سریعتر به نتیجه رسیدن به شما ارائه می‌کند.

گرفتن وکیل برای طلاق توافقی در کرج

جهت پیگیری سریع تر مراحل طلاق توافقی ، بدون نیاز به حضور شما در جلسات دادگاه، کافی است همین الان با وکیل طلاق کرج تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.