پیگیری و رسیدگی به پرونده طلاق را به بهترین وکیل طلاق در 350 متری بسپارید تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه مادی و کمترین فشار روحی حکم طلاق صادر شود. با کمک وکیل، تعداد دفعات مراجعه شما به دادگاه خانواده کمتر می‌شود و همینطور وکیل با اشرافی که بر قوانین دارد، از تمام حقوق شما دفاع خواهد کرد.

مشاوره با وکیل طلاق خوب در 350 متری

اگر به فکر طلاق و جدایی هستید، می‌توانید قبل از هر اقدامی، ابتدا با بهترین وکیل طلاق 350 متری مشاوره کنید و تمامی سوالات و ابهامات خود ار برطرف کنید و سپس با چشمی باز و با اشراف کامل بر حقوق خود، اقدام به درخواست طلاق کنید.

مشاوره با بهترین وکیل طلاق در 350 متری کرج
مشاوره با بهترین وکیل طلاق در 350 متری

زن و مرد هر دو در بحث طلاق حقوقی دارند که باید حتما به آنها توجه شود. و یکی از ظایف وکیل، مطلع کردن موکل از حقوق خود در پرونده طلاق است.

از جمله مهمترین مسائلی که باید تعیین تکلیف شوند عبارتند از:

بهترین وکیل طلاق در کرج
بهترین وکیل طلاق در کرج
 • مهریه زن (بخشیده شود یا پرداخت شود)
 • نفقه ایام زوجیت
 • اجرت المثل زن
 • نفقه فرزندان (در صورتی که فرزندی وجود داشته باشد)
 • استرداد جهیزیه به خانم
 • تنصیف دارایی فعلی

این موارد از نظر قانون باید تعیین تکلیف شوند تا در نهایت صیغه طلاق جاری گردد.

مراحل قانونی تقاضای طلاق در 350 متری

1-اگر طلاق به خواست مرد باشد، مرد با ارائه مدارک لازم و بدون دلیل موجه می‌تواند به دفاتر خدمات قضایی مراجعه و دادخواست طلاق بدهد.

مدارک مورد نیاز جهت دادخواست طلاق در 350 متری.

 • عقد نامه یا کپی آن
 • اصل شناسنامه
 • اصل کارت ملی

2-ارجاع به یکی از شعب دادگاه خانواده.

3-ارجاع طرفین به داوری جهت صلح و سازش.

4-صدور گواهی عدم امکان سازش.

5-پرداخت مطالبات مالی زوجه مانند نفقه، مهریه و. .

6-اجرای صیغه طلاق.

وکیل طلاق فوری در 350 متری
وکیل طلاق فوری در 350 متری

انواع طلاق کدامند؟

طلاق از نظر اینکه چه کسی اقدام به درخواست برای طلاق کند به 3 دسته تقسیم می‌شود که عبارتند از:

 • طلاق به درخواست مرد
 • طلاق به درخواست زن
 • طلاق توافقی

در هر یک از این پرونده ها، وکیل طلاق در کرج می‌تواند زن و مرد را یاری دهد تا از حقوق خود دفاع کند و بتواند پروسه طلاق و جدایی را با فشار روحی کمتری به اتمام برساند.

مشاوره با وکیل طلاق خوب در 350 متری
مشاوره با وکیل طلاق خوب در 350 متری

طلاق به درخواست مرد

طلاق حق مرد محسوب می‌شود. مرد می‌تواند به محاکم خانواده صالح مراجعه کند و درخواست صدور حکم طلاق (گواهی عدم امکان سازش) بدهد. رای به طلاق در دادگاه حتمی است ولی قانونگذار به دلیل حمایت از حقوق زن، تمهیداتی دراین فرض در نظر گرفته است.

طلاق به درخواست زن

با توجه به این که طلاق حق مرد است ولی اگر زن در روند زندگی با مشقت مواجه گردد و با توجه به توان وی، نتواند شرایط را تحمل کند. در متن قانون اساسی مصادیقی تحت عنوان عسر و حرج توسط قانونگذار احصا شده است.

جهت مشاوره و رزو وقت با بهترین وکیل طلاق 350 متری با ما تماس بگیرید، بیش زا 15 سال سابقه و تسلط کامل بر قوانین برگ برنده ماست.

وکیل طلاق توافقی در 350 متری

وکیل در طلاق توافقی می‌تواند در کمترین زمان ممکن تمام مراحل اداری و قضایی را انجام دهد، و با پیگیری از طریق دادگاه خانواده حکم طلاق را بگیرد. در این نوع طلاق چونکه بر سر مسائل مختلف بین زوجین توافق صورت گرفته است، دادگاه به نظر آنها احترام میگذارد و در زمان کمتری پرونده به نتیجه میرسد.

آیا زن می‌تواند تقاضای طلاق دهد؟

در قانون موارد مختلفی ذکر شده است که در صورت وجود آن شرایط زن حق طلاق دارد و می‌تواند برای درخواست طلاق اقدام کند. برای اطلاع از شرایط می‌توانید با ما تماس بگیرید و مشاوره تخصصی دریافت کنید.

فرایند طلاق چقدر زمان میبرد؟

همانطور که گفته شد بسته به اینکه طلاق توافقی باشد، یا اینکه به درخواست مرد یا به درخواست زن باشد، روال پیگیری پرونده طلاق در دادگاه خانواده متفاوت است و در نتیجه مدت زمان آن نیز فرق می‌کند، با شرح شرایط خود ما می‌توانیم زمان دقیق‌تری به شما بگوییم. برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

شماره تماس وکیل طلاق در 350 متری

برای رسیدگی به پرونده طلاق توافقی، طلاق یک طرفه و طلاق غیابی، می‌توانید با https://vakiltalaqkaraj.ir تماس بگیرید و از مشاوره و همراهی بهترین وکیل طلاق 350 متری بهره مند شوید. اشراف بر قوانین خانواده، تجربه بالا و پیگیری مستمر ما به شما کمک می‌کند تا در فرایند طلاق فشار کمتری متحمل شوید و از تمامی حقوق خود نیز بهره مند شوید.

امتیاز شما

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *